شیرترانیکس فارسی با نزدیک به 5 سال تجربه «تاسیس: 10 تیر 1389»، راه حل‌های اجتماعی مناسبی را متناسب با نیازهای مشتریان خود فراهم نموده است. ما یک پلتفرم ایده‌آل و کاربرپسند را شامل ویژگی‌ها و افزونه‌های متعدد با کپی‌رایت شیرترانیکس‌دات‌کام ارائه و پشتیبانی می‌کنیم که این محصول توسط برنامه نویسان و طراحان تیم شیرترانیکس‌دات‌آی‌آر توسعه داده می‌شود.

پلتفرمی می‌تواند بهترین انتخاب و برنده باشد که توانایی سفارشی‌سازی و استفاده در نیازهای خاص را فراهم نماید.

برای شروع، در کسب و کارها یا جوامع مختلف مردمی می‌توانید از شیرترانیکس به صورت رایگان و متن‌باز بهره گرفته و تنها در صورت تمایل برای داشتن امکانات متناسب با نیازهای خود نسبت به افزایش ابزارها و بهبود امکانات شبکه خود اقدام نمایید ؛ بنابراین لزومی به استفاده از امکانات اضافه و غیرضروری یا پرداخت هزینه اشتراک نخواهید داشت.
اینکه آیا شما به دنبال ایجاد محلی برای گرد هم آوردن همکاران، دوستان، ورزشکاران، همشهریان، همکلاسی‌ها و … یا ایجاد یک بستر امن برای کسب و کار خود هستید، شیرترانیکس متناسب با نیاز شما خواهد بود. این پلتفورم ده‌ها هزار نفر از کاربران را پشتیبانی می‌کند، که برای این‌منظور می‌توانید از سرویس‌های ما از جمله نگهداری، پشتیبانی، عیب‌یابی، برنامه نویسی، طراحی و سفارشی‌سازی برخوردار شوید.
تمرکز ما در شیرترانیکس فارسی بر روی ارائه خدمات با کیفیت بالا و متناسب با نیازهای مشتریان خواهد بود.
شیرترانیکس تاکنون بیش از 50 هزار مرتبه در سراسر جهان نصب شده، در بیش از 170 کشور دنیا مورد استفاده قرار گرفته و در بیش از 40 زبان زنده دنیا در دسترس است ؛ همچنین، بیشترین امکانات و توسعه بر روی زبان فارسی این پلتفورم صورت گرفته که توسط تیم شیرترانیکس فارسی بوده است.

در ایران، برترین‌های شاخه میکروبلاگ و شبکه اجتماعی جشنواره وب در سال‌های متمادی و از جمله برترین‌های الکسا در شاخه میکروبلاگ و شبکه اجتماعی از جمله سایت‌های استفاده کننده از پلتفورم شیرترانیکس فارسی بوده‌اند.

ما پلتفورمی بدون محدودیت را در «مارکت شیرترانیکس فارسی» رقم می‌زنیم …


برای اطلاع از آخرین اخبار و تخفیف‌ها کانال تلگرام شیرترانیکس رو دنبال کنید.